Влагозащитен аплик MAUI ∙ 1 x E27 ∙ тъмносив ∙ IP44
Код заявка: VIV004379
Технически параметри
| Серия | MAUI |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 146x267x98mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x40W |
| Цвят на корпуса | сив |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
Описание
Изисканата елегантност на плафониерите от серията MAUI и модерните цветове на корпуса им ги правят отлично решение за осветление на фасадите на сгради в съвременен стил. Плафониерите са снабдени с фасунги за E27 и дават възможност за избор на мощност и цветна температура на лампата. Фасадно осветително тяло с декоративен елемент в тъмно сив цвят, 1 х Е27, максимум 40W, степен на защита IP44.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




