LED плафон MATRIX LED ∙ 28W ∙ 4000K
Код заявка: VIV004404
Технически параметри
| Серия | MATRIX LED |
| Мощност(W) | 28W |
| Светлинен поток (lm) | 1763lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | правоъгълна форма |
| Размери (mm) | 560x560x95mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | хром |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
Телата от серията MATRIX LED са с интересен дизайн и оригинална класическа линия, с което допринасят за създаването на неповторима атмосфера в осветяваното помещение. MATRIX LED са с цветна температура 4000К за оптимален зрителен комфорт. Светодиодно осветително тяло, 28W, 230V, IP20, 120 ͦ, не се димира, 4000K, 1763 lm.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

