LED плафон VECTOR LED ∙ 37W ∙ 4000K
Код заявка: VIV004407
Технически параметри
| Серия | VECTOR LED |
| Мощност(W) | 37W |
| Светлинен поток (lm) | 1733lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 700x700x100mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | хром |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
Серията VECTOR LED добавя класически шик към интериора с хромираното покритие на телата и светлината в неутрална цветност – 4000К. С телата от серията VECTOR LED вече е възможно да имате достъпно осветление от висок клас у дома. Светодиодно осветително тяло, 37W, 230V, IP20, 120 ͦ, не се димира, 4000K, 1733 lm.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

