LED лампа ARA LED ∙ 4W ∙ 470lm ∙ R7s ∙ 4000K
Код заявка: VIV004435
Технически параметри
| Серия | ARA LED |
| Мощност(W) | 4W |
| Светлинен поток (lm) | 470lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | R7s |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | Ø13.3x78mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~40W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
Лампите ARA LED са предназначени да заменят линейните халогенни лампи с цокъл R7s, които се използват в тела за декоративно осветление и в осветители за екстериорно осветление. LED лампа 4W, R7s, 78 mm, 230V, 4000K.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



