LED лампа MAX LED ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E14 ∙ 4000K
Код заявка: VIV004460
Технически параметри
| Серия | MAX LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 806lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 160° |
| Форма | мини глобус |
| Размери (mm) | Ø45x82mm |
| Цвят на корпуса | бял |
| Еквивалент | ~60W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
Лампите от серията MAX LED са с мощност 8W и с много висока ефективност – светлинен добив 100,75 lm/W. В серията са включени лампи с форма на свещ с цокъл Е14 и на малко топче с цокъл Е27 и Е14 в три цветности: топло-бяла 3000К, неутрална 4000К и дневна светлина 6400К. Това дава възможност за избор на инсталиране в широк кръг от осветителни тела.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



