LED панел за вграждане HELLI LED ∙ 40W ∙ 4800 lm ∙ бял ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K
Код заявка: VIV004530
Технически параметри
| Серия | HELLI LED |
| Мощност(W) | 40W |
| Светлинен поток (lm) | 4800lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 595x595x24mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Монтажен отвор | 585x585mm |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
Описание
Панелът за вграждане в окачен таван HELLI LED се предлага вече с възможност за избор на цветната температура. Желаната цветна температура може да бъде избрана чрез плъзгач върху корпуса на захранването на панела HELLI LED. Плъзгачът има три положения и всяко от тях превключва цветна температура съответно 3000К, 4000К или 6400К. Освен това захранването вече е с по-компактни размери, което дава възможност HELLI LED да се използва с рамка за външен монтаж за панели GRANDO FRAME.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане








