LED тръба ROYAL LED ∙ 9W ∙ 900lm ∙ T8 ∙ 600mm ∙ G13 ∙ 6400K
Код заявка: VIV004552
2.15€ 4.21лв.
Технически параметри
| Серия | ROYAL LED |
| Мощност(W) | 9W |
| Светлинен поток (lm) | 900lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G13 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 270° |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 600x26mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Температура на околната среда | -20÷+50°C |
Описание
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

