LED панел за вграждане GRID LED ∙ 18W ∙ 1150lm ∙ бял ∙ 6000K
Код заявка: VIV004592
Технически параметри
| Серия | GRID LED |
| Мощност(W) | 18W |
| Светлинен поток (lm) | 1150lm |
| Цветна температура (K) | 6000K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 222x222x21mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | 213x213mm |
Описание
Квадратният панел GRID LED 18W, 6000K е универсално стилно решение за осветление в офиси, магазини, жилища. GRID LED e в комплект със захранване и съдържа вграден светодиоден източник на светлина, който не може да бъде подменян.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане





