LED плафониера ODEON LED ∙ 38W ∙ 2405lm ∙ сатениран никел ∙ CCT-SWITCH ∙ 3000K-4000K-6400K
Код заявка: VIV004609
Технически параметри
| Серия | ODEON LED |
| Мощност(W) | 38W |
| Светлинен поток (lm) | 2405lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø440x130mm |
| Цвят на корпуса | сатениран никел |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
Описание
Декоративните LED осветителни тела ODEON LED са елегантна комбинация от метал и силиконов дифузер. Изборът на желаната цветна температура може да бъде направен чрез плъзгач, поставен върху захранването на тялото. Така, в зависимост от положението на плъзгача, ODEON LED ще светят постоянно в една от избраните цветни температури: 3000К (топло-бяла светлина), 4000К (неутрална светлина) или 6400К (дневна светлина).
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




