LED лампа BREE LED ∙ JDR ∙ 9W ∙ 657lm ∙ GU10 ∙ 3000K
Код заявка: VIV004674
Технически параметри
| Серия | BREE LED |
| Мощност(W) | 9W |
| Светлинен поток (lm) | 657lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 38° |
| Размери (mm) | Ø50x56mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Еквивалент | ~55W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
Насочените LED лампи от серията BREE LED са с мощност 9W и ъгъл на светлинния сноп 38°. Снабдени са с цокъл GU10, работят при напрежение 230V и могат да се използват в тела, предназначени за интериорно и външно осветление. В серията BREE LED се предлагат лампи с цветни температури 3000К (топло-бяла светлина), 4000К (неутрална светлина) и 6400К (дневна светлина).
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



