LED фасаден аплик APOLLO LED ∙ 2x5W ∙ черно/златно ∙ 4000K ∙ IP54
Код заявка: VIV004694
Технически параметри
| Серия | APOLLO LED |
| Мощност(W) | 10W |
| Светлинен поток (lm) | 600lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP54 |
| Размери (mm) | 100x95x280mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | черно/златно |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
Описание
Фасадното осветление с телата от серията APOLLO LED дава възможност за впечатляваща промяна на облика на сградите нощем, а със своята форма през деня телата са забележителен акцент по фасадите им. В серията APOLLO LED се предлагат тела с цвят на корпуса изцяло в бяло и комбинация от черно и злато. Телата светят с неутрална светлина 4000К. LED осветително тяло APOLLO LED, 2x5W, черно/златно, 4000K, IP54.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане









