Влагозащитена луна EDI ∙ SL110 ∙ черна ∙ IP44
Код заявка: VIV004733
Технически параметри
| Серия | EDI |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø92x32mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| Монтажен отвор | Ø80mm |
Описание
EDI са серия влагозащитени луни за осветление в баня или на места с повишени изисквания за влагозащита. Луните EDI са с кръгла форма и с по-широк прозрачен преден панел, което видимо увеличава осветеността в помещението. Луните са снабдени с фасунга за цокъл G5.3 и се предлагат в цвят черен, бял, хром и никел мат.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане





