LED плафониера MEZZO/R LED ∙ 18W ∙ черен ∙ 4000K ∙ IP65
Код заявка: VIV004745
Технически параметри
| Серия | MEZZO LED |
| Мощност(W) | 18W |
| Светлинен поток (lm) | 1350lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø230x73mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | термопластмаса |
Описание
MEZZO LED са серия влагозащитени кръгли LED плафониери с IP65 и черен цвят на декоративния кант. Едната е с изчистен дизайн, а другата е с декоративна предна решетка. И двете плафониери от серията светят с цветна температура 4000К (неутрална светлина).
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане






