LED филамент лампа FLICK SMOKE LED ∙ GFS125 ∙ 4W ∙ 100lm ∙ E27 ∙ 1800K ∙ димируема
Код заявка: VIV004776
Технически параметри
| Серия | FLICK SMOKE LED |
| Мощност(W) | 4W |
| Светлинен поток (lm) | 100lm |
| Цветна температура (K) | 1800K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Размери (mm) | Ø125x175mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | опушено |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
Лампите от серията FLICK SMOKE LED са със стъклен балон с опушен ефект и с димируем гъвкав LED филамент. Подходящи са за създаване на декоративен ефект в осветяваните помещения, решени в индустриален, стийм пънк или винтидж стил.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


