Настолна безжична LED лампа с акумулаторна батерия ESTELLA LED ∙ 3W ∙ димируема ∙ 4000K ∙ IP54
Код заявка: VIV004783
Технически параметри
| Серия | ESTELLA LED |
| Мощност(W) | 3W |
| Светлинен поток (lm) | 230lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Степен на защита | IP54 |
| Размери (mm) | Ø110x360mm |
| Цвят на корпуса | зелено |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Индекс на цветопредаване | CRI 80 |
Описание
ESTELLA LED е серия настолни лампи с атрактивен дизайн в актуални цветове: жълто, синьо, оранжево и зелено. Снабдени са с презареждащи се батерии и са влагозащитени с IP54, което прави възможно използването им и на открито. Лампите имат тъч-прекъсвач за включване и изключване и за димиране от 100% до 10%. Предлагат се с цветна температура 4000К (неутрална светлина).
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




