LED плафониера NEBULA LED ∙ 12W-18W-24W ∙ хром ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6000K
Код заявка: VIV004814
Технически параметри
| Серия | NEBULA LED |
| Мощност(W) | 12W-18W-24W |
| Светлинен поток (lm) | 12W:900lm; 18W:1350lm; 24W:1800lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø300x17mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | хром |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | 3-step димиране |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6000K |
Описание
Телата от серията NEBULA LED са с индекс на влагозащита и прахозащита IP44 и са подходящи за осветление в банята или в други помещения с повишени нива на влага: - Могат да се монтират както като плафониери за външен монтаж с монтажна скоба, така и да се поставят на окачен таван чрез кпипсове, включени в комплекта - разстоянието между клипсовете се регулира, за да се ползва монтажен отвор с диаметър от 65 до 240 мм. - Чрез плъзгач се избира желаната цветна температура - 3000К (топло-бяла светлина), 4000К (неутрална светлина) или 6000К (дневна светлина). - Чрез плъзгач се избира желаната мощност и сила на светене: 12W, 18W или 24W; - Предлагат се с метален външен ринг в цвят хром или черно.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане









