LED фасаден аплик ARUBA LED ∙ 6W ∙ бял ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K ∙ IP65
Код заявка: VIV004821
Технически параметри
| Серия | ARUBA LED |
| Мощност(W) | 6W |
| Светлинен поток (lm) | 460lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 24° |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 170x80x40mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 40000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
Описание
Телата от серията ARUBA LED създават декоративен светлинен ефект върху осветяваната фасада под формата на вертикални снопове от светлина, насочени нагоре и надолу спрямо мястото на инсталиране на аплиците. Те са влагозащитени с IP65 и имат възможност за избор на цветна температура, в която да работят: 3000K, 4000K или 6400K. Предлагат се в два цвята на корпуса: бял и черен и в две мощности: 6W и 8W.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане







