LED фасаден аплик BOSTON LED ∙ 10W ∙ черно/златно ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K ∙ IP65
Код заявка: VIV004826
Технически параметри
| Серия | BOSTON LED |
| Мощност(W) | 10W |
| Светлинен поток (lm) | 690lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 60° |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 100x200x80mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 40000h |
| Цвят на корпуса | черно/златно |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
Описание
BOSTON LED са ефектни влагозащитени фасадни аплици с атрактивен дизайн и мощност 10W. Те могат да се ползват за външно и за интериорно осветление. Предлагат се с цвят на корпуса бял, черен и черен със злато и имат възможност за избор на цветна температура: 3000K, 4000K или 6400K.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане









