Фасаден аплик STARK LED ∙ 2 x 3W SQ ∙ бял ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K ∙ IP65
Код заявка: VIV004827
Технически параметри
| Серия | STARK LED |
| Мощност(W) | 6W |
| Светлинен поток (lm) | 480lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | променлив 1°÷90° |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 100x100x100mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 40000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
Описание
Осветителните тела от серията STARK LED са влагозащитени и са подходящи за фасадно осветление. Всяко от тях има вграден LED светлинен източник и подвижни ламели, с помощта на които ъгълът на светлинния сноп може да се регулира и да се постигат атрактивни светлинни ефекти по осветяваната фасада. В серията се предлагат тела с квадратна форма в бял или черен цвят и с възможност за избор на цветна температура.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане












