Настолна соларна LED лампа DORI SOLAR LED ∙ 4W ∙ 4000K ∙ IP44
Код заявка: VIV004834
Технически параметри
| Серия | DORI SOLAR LED |
| Мощност(W) | 4W |
| Светлинен поток (lm) | 200lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | Ø132x300mm |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | метал |
| Температура на околната среда | -20÷+45°C |
| Индекс на цветопредаване | CRI 80 |
Описание
Соларните настолни лампи LORI SOLAR LED и DORI SOLAR LED са влагозащитени и снабдени със соларен панел за зареждане на акумулаторните им батерии. Светлината им може да се димира на степени чрез последователно докосване на соларния панел. Двете лампи представляват стилно решение за осветление на открито в зоната за сядане или над градинска маса.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




