Линейно LED тяло за релсов монтаж CORN LED ∙ 20W ∙ черен ∙ 4000K
Код заявка: VIV004838
Технически параметри
| Серия | CORN LED |
| Мощност(W) | 20W |
| Светлинен поток (lm) | 1350lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 24° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 282x66x33mm |
| Живот на осветителя (h) | 6000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
Двете серии за монофазна двупроводна шина DRAX LED и CORN LED с марка VIVALUX предлагат висококачествено осветление без заслепяване. CORN LED са с малък ъгъл на светлинния сноп 24° и са подходящи за акцентиране върху конкретна част от интериора, тъй като светещата им част е подвижна. DRAX LED са с матиран дифузер за максимален зрителен комфорт и светещата им част също е подвижна. Мощността и светлинният поток на телата от серията DRAX LED са по-високи и те са подходящи за основно осветление в помещения със стандартна височина на тавана. Телата и в двете серии се предлагат в актуалния черен цвят на корпуса и в цветна температура 3000К или 4000К.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


