Луна за външен монтаж LENA ∙ DL728 ∙ GU10 ∙ черен ∙ IP44
Код заявка: VIV004858
Технически параметри
| Серия | LENA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø70x90mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
Описание
Използването на лунички за външен монтаж за осветление в помещенията внася нотка лукс в интериора. Серията LENA GU10 се състои от влагозащитени луни в бял и в черен цвят и е предназначена за осветление на закрито, в помещения с повишени нива на влажност или навън. Луните за външен монтаж са с алуминиев корпус и са съвместими с всички GU10 LED лампи с марка VIVALUX.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




