Влагозащитено LED улично тяло STRADA LED ∙ 50W ∙ 6400K ∙ IP65
Код заявка: VIV004894
Технически параметри
| Серия | STRADA LED |
| Мощност(W) | 50W |
| Светлинен поток (lm) | 5000lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 90°/120° |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 507x68x13mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Температура на околната среда | -20÷+35°C |
Описание
За осветяване на по-големи пространства на открито, особено ако през тях преминава път, може да се използва новото LED осветително тяло STRADA LED с марка VIVALUX. То работи при стандартно напрежение 230V и може да бъде монтирано директно върху стена или на рогатката на стълб чрез адаптера му. Светещата му част е подвижна и дава възможност за насочването й при необходимост в рамките на ъгъл от 25˚ нагоре или надолу. Тялото STRADA LED е с мощност 50W и е подходящо за използване за осветяване на паркови алеи, паркинги, по-широки външни пространства около обществени и търговски сгради и частни домове.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




