SLIM25 Магнитно LED осветително тяло CORSO LED ∙ 12W ∙ Черен ∙ 4000K
Код заявка: VIV004915
Технически параметри
| Серия | SLIM25 |
| Мощност(W) | 12W |
| Светлинен поток (lm) | 700lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 48V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 30° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 242x97x26mm |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | пластмаса |
Описание
Магнитната релсова система SLIM25 с марка VIVALUX предлага нови възможности за естетически издържано осветление в помещения с различно приложение у дома, в хотелски стаи, магазини, ресторанти. Системата включва разнообразни по форма и мощност осветителни тела и спотове, подходящи за монтаж върху нисковолтови релси за вграждане (InTrack) или за външен монтаж (SlimTrack) – 48V. Всички модели осветителни тела от системата SLIM25 се предлагат в две цветни температури: 3000К (топло-бяла светлина) и 4000К (неутрална светлина).
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане







