Соларен LED аплик за стена със сензор LORNO SOLAR LED ∙ PIR ∙ 4000K ∙ IP54
Код заявка: VIV004990
Технически параметри
| Серия | LORNO SOLAR LED |
| Светлинен поток (lm) | 500lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP54 |
| Размери (mm) | Ø200x97mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | ABS+PC |
| Температура на околната среда | -25 ÷ 45°C |
| Индекс на цветопредаване | CRI 70 |
Описание
LORNO SOLAR LED IP54 е соларно LED осветително тяло, снабдено с инфрачервен сензор за движение и висококачествен соларен панел, чрез който се зарежда батерията му. Чрез копчетата за включване и изключване на тялото се избира и режимът на работа: Режим 1: При свечеряване тялото автоматично светва с 10% от обявения светлинен поток. При засичане на движение в обхвата на сензора му, тялото светва със 100% от обявения светлинен поток за 30 секунди, а при липса на движение в следващите 30 секунди – преминава отново в режим на изчакване и свети на 10%. Режим 2: При засичане на движение в обхвата на сензора му, тялото светва за 30 секунди, а при липса на движение в следващите 30 секунди – не свети. Режим 3: Независимо дали има или няма движение в обхвата на сензора му, тялото свети с 10% от обявения светлинен поток.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



