Сензор за присъствие HABITO ∙ HF36-W ∙ бял
Код заявка: VIV004995
Технически параметри
| Серия | HABITO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø115x24mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | ЛНЖ 2000W; LED 1000W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Сензор за присъствие |
Описание
Когато е необходима светлина в определена зона за времето, в което там има хора, най-удачното решение е да се инсталира истински сензор за присъствие HABITO HF36-W с марка VIVALUX. Той излъчва ултразвукови вълни с висока честота, които създават поле с радиус 3 метра в обхвата на сензора, представляваща зоната му на действие като сензор за присъствие. При наличие на движение в така създаденото поле, сензорът HABITO HF36-W се задейства и включва свързаните към него светлинни източници. Той засича човешкото вдишване и така ги задържа светнати. Отвъд зоната на присъствие до края на обхвата на HABITO HF36-W, той работи като микровълнов сензор за движение.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане





