Полилей CARUSO ∙ SSP751 ∙ 1хЕ27 ∙ опушено стъкло
Технически параметри
| Серия | CARUSO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø300x1510mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x14W |
| Цвят на корпуса | опушено |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+стъкло |
Описание
Както черният цвят на корпуса уверено се наложи при интериорните осветителни тела, така и опушените стъкла намират все повече почитатели. В комбинация с подходяща филамент LED лампа от гамата на VIVALUX полилеите с големи опушени стъкла от серията CARUSO придават нотка лукс и рефлектират индивидуалния подход при избора им за осветявания интериор.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




