Полилей KILIAN ∙ SSP756 ∙ 1хЕ27 ∙ декоративна решетка ∙ черен
Код заявка: VIV005005
Технически параметри
| Серия | KILIAN |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø155x1400mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x14W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+PVC |
Описание
Изчистената конична форма на полилеите от серията KILIAN прави полилеите отлично решение за осветление. Единичният полилей е подходящ да се използва над нощното шкафче в спалня с модерен интериор или над масичката Ви за кафе. Тройният полилей би бил чудесен избор, ако се окачи над кухненски остров или над трапезната маса във всекидневната. Формата на решетката на KILIAN изисква внимателен подбор на светлинен източник от гамата филамент LED лампи VIVALUX.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



