LED плафон ZION LED ∙ 18W ∙ алуминий ∙ 4000K
Технически параметри
| Серия | ZION LED |
| Мощност(W) | 18W |
| Светлинен поток (lm) | 1200lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | 420x300x75mm |
| Живот на осветителя (h) | 20000h |
| Цвят на корпуса | алуминий |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | метал |
Описание
ZION LED е серия от две осветителни тела с една и съща форма, но едното е в черен цвят, а другото – в цвят алуминий. Светещите им части са във форма на голям и малък кръг и правят телата ZION LED атрактивно решение за интериорно осветление.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



