LED лампа NERO LED ∙ JDR ∙ 7W ∙ 560lm ∙ GU10 ∙ 4000K
Код заявка: VIV005062
Технически параметри
| Серия | NERO LED |
| Мощност(W) | 7W |
| Светлинен поток (lm) | 560lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 38° |
| Размери (mm) | Ø50x54mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Еквивалент | ~89W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
Осветителните тела в черен цвят са предпочитана част от интериора в съвременното жилище. Ако и вие сте заложили на тази тенденция в осветлението и сте избрали тела за лампи с цокъл GU10, са ви нужни светлинни източници с корпус в черен цвят. Новата серия LED лампи с цокъл GU10 са NERO LED. Мощността им е 7W и са налични в три цветни температури: - 3000K (топло-бяла светлина); - 4000K (неутрална светлина); - 6400K (дневна светлина).
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



