Индустриално LED осветително тяло KENT LED ∙ 18W ∙ 600mm ∙ 4000K ∙ IP65
Код заявка: VIV005080
Технически параметри
| Серия | KENT LED |
| Мощност(W) | 18W |
| Светлинен поток (lm) | 1530lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 605x78x38mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| Температура на околната среда | -20÷+40°C |
Описание
Осветителните тела KENT LED с висока степен на защита IP65 са едновременно влаго- и прахозащитени и устойчиви на корозия. Това се постига чрез използване на материали за изработването им, които са неподатливи на оксидиране и на корозия и на стабилни уплътнения при свързване на частите на телата KENT LED. Допълнително преимущество на телата от серията е възможността на последователно свързване на инсталирани едно след друго тела директно едно след друго чрез кабел. По този начин от една точка на захранване могат да се инсталират тела с обща мощност да 450W: - Последователно свързване на до 25 броя KENT LED 18W 600mm 4000K; - Последователно свързване на до 12 броя KENT LED 36W 1200mm 4000K. - Последователно свързване на до 10 броя KENT LED 45W 1500mm 4000K. При последователното свързване на KENT LED е без значение от коя страна на тялото ще бъде точката на захранване.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане









