Фасаден LED аплик DUBLIN ∙ 8W ∙ бял/черен ∙ 4000K ∙ IP65
Код заявка: VIV005150
Технически параметри
| Серия | DUBLIN LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 600lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | правоъгълна форма |
| Размери (mm) | 200x100x75mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял/черно |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | термопластмаса |
Описание
DUBLIN LED са серия аплици за външно осветление със степен на влагозащита IP65, които са предназначени за директен монтаж върху фасадите на сгради в съвременен стил. Корпусът на телата от серията DUBLIN LED е изработен от висококачествен поликарбонат с нанесено UV-покритие, в който е поместен LED светлинен източник с отлични светотехнически характеристики. Двете тела имат различен дизайн на разсейвателя, чрез който се постигат интересни светлинни ефекти по осветяваната повърхност.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане





