LED плафон PEBBLE LED ∙ 35W ∙ бял ∙ CCT ∙ 3000-4000-6000K
Код заявка: VIV005152
Технически параметри
| Серия | PEBBLE LED |
| Мощност(W) | 35W |
| Светлинен поток (lm) | 2869lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 500x400x80mm |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6000K |
Описание
Минималистичният геометричен дизайн на телата от серията PEBBLE LED VIVALUX събужда въображението и Ви потапя в спокойствието на своите форми, наподобяващи застъпващи се речни камъчета с кръгла форма, изваяна от преминаващата край тях вода. Телата в серията PEBBLE LED се предлагат в матиран бял или матиран черен корпус, а светлината може да се избира от плъзгач върху захранването: топло-бяла, неутрална или дневна светлина. Така PEBBLE LED са подходящи за жилищни или хотелски помещения, особено в коридори, спални или дневни.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане





