LED плафониера ASTREA LED ∙ 46W ∙ CCT ∙ 3000-4000-6000K
Код заявка: VIV005156
Технически параметри
| Серия | ASTREA LED |
| Мощност(W) | 46W |
| Светлинен поток (lm) | 3128lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 418x504x56mm |
| Цвят на корпуса | бял/черно |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6000K |
Описание
Плавните изчистени линии на новите LED плафониери GALA LED и ASTREA LED с марка VIVALUX ги правят подходящи за осветяване на съвременен интериор, а детайлите по разсейвателите им в бяло или черно са забележителен акцент, допълващ цялостната визия. Двете плафониери са предназначени за основно осветление и имат плъзгач за избор на цветна температура от 3000К, 4000К или 6000К. Това им дава предимството да се комбинират и синхронизират с останалите светлинни източници в осветяваното помещение.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане






