LED полилей MATTEO-P LED ∙ 38W ∙ черно+дърво ∙ CCT ∙ 3000-4000-6400K
Код заявка: VIV005160
Технически параметри
| Серия | MATTEO LED |
| Мощност(W) | 38W |
| Светлинен поток (lm) | 1529lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 900x380x1200mm |
| Цвят на корпуса | черно/дърво |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
Описание
Осветителните тела MATTEO LED имат светещи части с кръгла форма в черен цвят, разположени върху панел, изработен от естествено дърво. Комбинацията е актуална и подходяща за осветление в съвременните жилища, в които геометричните форми са избрани за акцент в интериора. Всички тела от серията MATTEO LED имат възможност за избор на цветната температура на светлината. С изключение на полилея осветителните тела могат да се монтират както на стена, така и на таван. Полилеят е с максимална височина 1200 мм, която може да се регулира при необходимост според тавана.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане






