Мултифункционална LED плафониера с дистанционно DALIA LED ∙ 80W ∙ RGB+CCT ∙ 3000-6000K
Код заявка: VIV005170
Технически параметри
| Серия | DALIA LED RGB |
| Мощност(W) | 80W |
| Светлинен поток (lm) | 4635lm |
| Цветна температура (K) | 3000K-4000K-6000K |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø480x45mm |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Цвят на светлината | RGB |
Описание
Обикновено избираме осветителното тяло според това как свети и как изглежда. Често се случва обаче да имаме нужда да настроим освен цветността на тялото, и цвета на светлината, с която свети то. Нашето предложение са две наистина атрактивни плафониери с RGB ефект на страничната подсветка: DALIA LED с кръгла форма и DAKOTA LED с квадратна форма. И двете тела имат разсейвател, който „хваща окото“ със стъпаловидния си дизайн и могат да светят в диапазон от топло-бяла (3000K) до дневна светлина (6000K). Управляват се с дистанционно управление и с него могат да се димират или да светят в нощен режим. RGB ефектът също се управлява чрез дистанционното като той може да се включи паралелно с основното осветление или да работи докато основното осветление е изключено.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане









