LED дигитална бягаща лента BRIX LED ∙ 360 COB ∙ 24VDC ∙ 4000K ∙ 5м
Технически параметри
| Серия | BRIX LED |
| Мощност(W) | 60W |
| Светлинен поток (lm) | 4250lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 24V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 10x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Брой диоди на метър | COB 360LEDs/m |
| Мощност/m | 12W/m |
| Светлинен поток/m | 850lm/m |
Описание
BRIX LED360 COB Digital 4000K е логичното решение за всеки потребител, търсещ зашеметяващ светлинен ефект и усещане за гъвкавост и разнообразие. Със своите 360 диода на метър, тази лента постига невероятен ефект на движеща се, непрекъсната светлина. Тя излъчва светлина в неутрално бял цвят 4000К, който се вписва елегантно във всяка обстановка и създава уютна атмосфера. COB се предлага в ролка с дължина от 5 метра. Това е нисковолтов продукт (24V), оборудван с двойна залепваща лента на гърба за удобен монтаж. Светенето е безточково (не се виждат LED диоди), напълно типично за COB лентите. Това позволява създаването на динамични светлинни ефекти и шарки. BRIX LED360 COB Digital 4000K е съвместима с RF12 KEY mini monochrome flow контролер, чрез който можете да разкриете пълния потенциал и да се насладите на най-впечатляващите светлинни ефекти, които предлага този тип лента.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане









