Мултифункционална LED плафониера с дистанционно ANDROMEDA LED ∙ 72W ∙ CCT ∙ 3000-6000K
Технически параметри
| Серия | ANDROMEDA LED |
| Мощност(W) | 72W |
| Светлинен поток (lm) | 3150lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | овална форма |
| Размери (mm) | 510х500mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6000K |
Описание
LED плафоните с дистанционно управление ANDROMEDA са модерни осветителни тела за таван, които използват светодиодна (LED) технология и предлагат възможност за безжично управление на светлината чрез включено в комплекта дистанционно устройство. Тези плафони са енергоефективни, предлагат лесен монтаж и високо ниво на удобство, като често се използват като основно осветление в дневни, спални или офиси. Серията ANDROMEDA LED се предлага в една мощност 72W и в два цвята - черен и бял. Иновативната форма на моделите от тази серия са стилно и функционално решение за съвременния потребител, съчетаващи висока ефективност и елегантен дизайн.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане







