Плафон LAYLA ∙ CL963 ∙ 1xE27 ∙ метал+PVC ∙ кафявo
Технически параметри
| Серия | LAYLA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Размери (mm) | 300*220mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x25W |
| Цвят на корпуса | кафяво |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+PVC |
Описание
В унисон с новите тенденции представяме серия плафони и полилеи LAYLA, създадени за интериори, които изискват изразен характер и ефектно, разпръснато осветление. Специфичната структура от успоредни метални ивици пречупва светлината по неповторим начин, като облива стаята в нежна симетрия от светлини и графични сенки. Серията се предлага в два топли цвята, които лесно се адаптират към всеки съвременен дом: - Земно кафяво - за силен контраст, класическа елегантност и рустикален чар. - Мек бежов крем - за нежно излъчване, лекота и хармония в скандинавски стил. Компактни плафони (Е27): - Дизайн: елегантни тела за директен таванен монтаж, които прилепват плътно към повърхността. - Приложение: изключително подходящи за помещения с ниски или стандартни тавани (спални, коридори, кухни), където искате да запазите усещането за простор, без да натоварвате пространството визуално.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




