Спот ASTRID ∙ SP972-4L ∙ 4xE14 ∙ метал+стъкло ∙ черен
Технически параметри
| Серия | ASTRID |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Размери (mm) | 770х140х170mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 4x25W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+стъкло |
Описание
Дизайнерската серия осветителни тела ASTRID пренаписва правилата на модерното осветление, като съчетава два от най-актуалните тренда: елегантно опушено черно стъкло и метална конструкция от телени ивици. Когато светлината премине през полупрозрачното опушено стъкло и се пречупи в металната обвивка, тя създава мистична, дълбока и изключително уютна атмосфера с фини, графични нюанси. - Единичен спот (1 х Е14): практична спот лампа за стена или таван. Използва се за деликатен светлинен акцент, осветяване на ниши, картини или като стилна нощна лампа. - Двоен спот (2 х Е14): балансирано решение на къса шина, подходящо за по-тесни пространства, коридори или за акцентиране върху два отделни интериорни елемента. - Четворен спот (4 х Е14): мощна конфигурация с четири изцяло подвижни глави на дълга шина. Осигурява пълен контрол над посоката на светлината във всички четири ъгъла на стаята, като ви позволява да елиминирате всяка тъмна зона.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




