Спот ELVIRA ∙ SP993-2L ∙ 2xE14 ∙ метал+стъкло ∙ черен/кехлибар
Технически параметри
| Серия | ELVIRA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Размери (mm) | 250х80х190mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 2x25W |
| Цвят на корпуса | черен/кехлибар |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+стъкло |
Описание
Спот за външен монтаж, кехлиб. стъкла, 2xE14, 230V
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



