LED захранване SMPD LED DRIVER ∙ 60W
Код заявка: VIV002787
6.90€ 13.50лв.
Технически параметри
| Серия | SMPD LED DRIVER |
| Напрежение (V) | IN: 110-240V, OUT: 12V DC |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 40x160x31mm |
| Max натоварване | 60W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Ток (A) | 5A |
| Материал | метал |
Описание
LED захранване SMPD за LED ленти, 60W. Входящо напрежение AC 110-240V, 50/60 Hz. Изходно напрежение - 12V DC-5A.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане
