LED захранване SMPD LED DRIVER ∙ 200W
Код заявка: VIV003898
Технически параметри
| Серия | SMPD LED DRIVER |
| Напрежение (V) | IN: 110-240V, OUT: 12V DC |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 58x200x40mm |
| Max натоварване | 200W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Ток (A) | 16.67A |
| Материал | метал |
Описание
LED захранване 200W, In 100-240V, Out 12VDC-16.6A. LED захранванията от серията SMPD са с компактни размери и максимално олекотен метален корпус. SMPD LED са с вграден токоизправител за захранване на LED ленти и LED лампи, работещи на 12V DC.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане
