Метал халогенна лампа MHL ∙ 70W ∙ 6300lm ∙ R7s ∙ 4200K
Код заявка: VIV003040
5.88€ 11.50лв.
Технически параметри
| Серия | MHL |
| Мощност(W) | 70W |
| Светлинен поток (lm) | 6300lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | R7s |
| Размери (mm) | Ø20x117mm |
| Живот на осветителя (h) | 12000h |
| Димиране | не се димира |
| Ток (A) | 0.98A |
Описание
Метал халогенна лампа 70W, R7s, 4200K, 230V.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане
