LED лампа COLORS LED ∙ G45 ∙ 1W ∙ E27 ∙ червено
Код заявка: VIV003538
Технически параметри
| Серия | COLORS LED |
| Мощност(W) | 1W |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 320° |
| Форма | мини глобус |
| Размери (mm) | Ø45x69mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Цвят на светлината | червен |
Описание
LED лампа 1W, E27, 230V, червена, мини глобо. COLORS LED e изключително икономична 1W и директно заменят традиционните цветни лампи с нажежаема жичка. Намират широко приложение както в дома, така и навън за създаване на светлинни ефекти и различни по вид светещи украси.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

