LED лампа AJAX LED ∙ 40W ∙ 3850lm ∙ E27 ∙ 4000K
Код заявка: VIV003700
Технически параметри
| Серия | AJAX LED |
| Мощност(W) | 40W |
| Светлинен поток (lm) | 3850lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Размери (mm) | Ø145x220mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~160W живачна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED лампа 40W, E27, 230V, 4000K. Ново поколение най-мощни и високоефективни LED лампи AJAX LED 40W. Произведени са на база най-нова и иновативна технология на охлаждане, за да се осигури техният ефективен полезен живот. AJAX LED са с много висока мощност, висок и устойчив светлинен поток, изключителна светлинна ефективност.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



