Влагозащитена LED луна за вграждане TOP LED ∙ 25W ∙ бял ∙ 4000K
Код заявка: VIV003555
Технически параметри
| Серия | TOP LED |
| Мощност(W) | 25W |
| Светлинен поток (lm) | 2100lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 100° |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø222x70mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 35000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| Монтажен отвор | Ø210mm |
Описание
LED луна Ø222 25W, 230V, 4000K, IP44, бяла. Серията TOP LED са влагозащитени LED луни за вграждане със степен на защита IP44, което ги прави подходящи за употреба на места с повишено ниво на влажност и запрашеност, за осветление на жилищни помещения, офиси, търговски обекти, хотели и навсякъде, където се цели отлична осветеност.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


