Спот ANEKE ∙ SP773 ∙ 1xE14 ∙ черен
Код заявка: VIV005022
Технически параметри
| Серия | ANEKE |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | 100x100x160mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x7W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал |
Описание
Матираният черен цвят придоби изключителна популярност през последните години, превръщайки се в търсено покритие за осветителните тела в съвременния интериор. Следвайки тази тенденция за привържениците на геометричните линии предлагаме серията ANEKE в импониращ матиран черен цвят. Преимуществото на спотовете, наред с подвижните в хоризонтална и вертикална посока чашки с фасунги за Е14 е, че светлината се разпределя равномерно, без да създава излишни сенки и отблясъци.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане





