Рефлекторна LED лампа RAVE LED ∙ R63 ∙ 8W ∙ 640lm ∙ E27 ∙ 3000K
Код заявка: VIV003829
2.30€ 4.50лв.
Технически параметри
| Серия | RAVE LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 640lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Форма | рефлекторна |
| Размери (mm) | Ø63x100mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~60W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED рефлекторна лампа R63, 8W, E27, 3000K. RAVE LED е серия рефлекторни LED лампи, предназначени за директна замяна на конвенционалните рефлекторни лампи с нажежаема жичка тип R63 E27.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



