LED луна CALIX LED ∙ 12W ∙ 4000K
Технически параметри
| Серия | CALIX LED |
| Мощност(W) | 12W |
| Светлинен поток (lm) | 660lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 140° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø155x40mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 35000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | Ø145mm |
Описание
LED луна Ø155 12W, 230V, 4000K. Със своя стилен и атрактивен дизайн луните с индиректна светлина CALIX LED внасят дискретен акцент в интериора на помещенията. Приглушената светлина на CALIX LED ги прави много подходящи за осветление на антрета и чакални, фоайета и салони в хотели, приемни в административни и офис сгради.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



